PRF Makine > Ağaç İşleme Makineleri

Profil İşleme Makineleri

Her türlü ağaç (Sert, Yumuşak ve Egzotik) ürünlerinin, ahşap ürünlerinin ve MDF ürünlerinin 4 tarafının işlenmesini, her türlü profil açılmasını ve yüzeyinin temizlenmesini sağlayan endüstriyel makinelerdir.

İhtiyaca göre değişik bıçak dizilimine sahiptir. (5 Bıçak, 6 Bıçak, 7 Bıçak veya üniversal bıçak uygulamalarına imkân verir.)

Çeşitli Kullanım Alanları:

Kapı kasası, kapı pervazı, her türlü MDF profiller, süpürgelik, taç, deck, parke, lambri, döşeme tahtası, ahşap ev konstrüksiyonları, ahşap pencere, her türlü kereste planyalama ve daha fazlası.

PRF Makine > Ağaç İşleme Makineleri

Otomatik Budak Ayıklama, Boylama ve Optimizasyon Makineleri

Her türlü ağaç (yumuşak, sert, egzotik) ürünlerini ve MDF ürünlerini çeşitli optimizasyon programlarını kullanarak belirli boydaki ve budaklı ürünleri, istenilen boylarda kesilmesini ve istenilirse budakları çıkararak istenilen kalite sınıfında malzemeler hazırlanmasını sağlayan kesim ve boylama makineleridir.

PRF Makine > Ağaç İşleme Makineleri

Çoklu Dilimleme Makineleri

Her türlü ağaç (yumuşak, sert ve egzotik) ahşap ürünlerinin çeşitli kullanım alanlarına uygun olarak hazırlanmasını sağlamak amacı ile çeşitli genişlik ve yüksekliklere sahip ürünlerin özel palet üzerinde taşınarak, üzerine takılan testereler yardımı ile, belirlenen ölçülerde dilimleyen yüksek kapasiteli endüstriyel makinelerdir.

Ahşap, kereste ve mobilya endüstrisinin en önemli ekipmanıdır.

PRF Makine > Ağaç İşleme Makineleri

Finger Joint Hatları

Sektörel alanda tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak, dilediğiniz özelliklere sahip Finger Joint Hatlarına, PRF Makine garantisi ile sahip olabilir; istediğiniz model için teklif alabilirsiniz.

PRF Makine > Ağaç İşleme Makineleri

Çift Taraflı Profil İşleme Makineleri

Her türlü ağaç (yumuşak, sert ve egzotik) ve ahşap ürünlerinin, geniş tabla ve planya bıçakları (450mm-500mm-600mm-650mm) sayesinde alt ve üst yüzeylerinin temizlenerek ve planya işlemi görerek, kullanım yeri ve sıradaki işlemler için hazır hale getirilmesini sağlayan endüstriyel makinelerdir. Özellikle ahşap, kütük ev modelleri, merdiven ve ahşap köprü yapımında kullanılır.

PRF Makine > Ağaç İşleme Makineleri

Yatay Şerit Testereler

Sektörel alanda tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak, dilediğiniz özelliklere sahip Yatay Şerit Testereler, PRF Makine garantisi ile sahip olabilir; istediğiniz model için teklif alabilirsiniz.

PRF Makine > Ağaç İşleme Makineleri

Tomruk Kesim Makineleri

Sektörel alanda tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak, dilediğiniz özelliklere sahip Tomruk Kesme Makinelerine, PRF Makine garantisi ile sahip olabilir; istediğiniz model için teklif alabilirsiniz.