PRF Makine > Laminasyon & Kaplama Makineleri

Flat Laminasyon Hatları

Her türlü düz MDF, HDF, LDF, Sunta, alçı ve izolasyon plakaları gibi panel yüzeylerine Poliüretan tutkal uygulayarak, laminasyon işlemlerinin gerçekleşmesinde kullanılan endüstriyel seri üretim hatlarıdır.

Panel üzerine laminasyon yapmak için PVC, HIGH GLOSS, AKRİLİK, P.P, ABS, PET, FINISH FOLYO, LAMINANT, DOĞAL KAPLAMA, YAPRAK VEYA RULO TİP LAMİNASYONA UYGUN TÜM FOLYOLAR kullanılabilir.

Laminasyon yapılmış paneller mobilya üretiminin her alanında sıklıkla kullanılmaktadır. En sık kullanım yerleri olarak mutfak dolapları, çok amaçlı dolaplar, amerikan kapı yüzeyleri, yemek masaları, toplantı masaları, ofis ürünleri vb. mobilyalar gösterilebilir.

PRF Makine > Laminasyon & Kaplama Makineleri

Sarma Makineleri

Her türlü ahşap, PVC, alüminyum profillerin folyo ile sarılarak kaplanmasını sağlayan endüstriyel makinelerdir.

Genellikle kapı kasaları, pervazlar, süpürgelik imalatı, çıta imalatı vb. mobilya üretiminde kullanılırlar.

Sarma işlemi yapılacak profilin hammaddesine, haftalık üretim kapasitesine ve müşterinin bütçesine göre makine seçimi yapılmaktadır. Profil sarma makinelerinde en sık kullanılan türleri, PUR (Poliüretan) tutkallı, EVA tutkallı, SOLVENT tutkallı modelleridir. İstenirse EVA-PUR ve EVA-SOLVENT tutkalların birlikte kullanıldığı makine modelleri de mevcuttur. Bu nedenle makine seçerken bu konuda bir uzman desteği almak şarttır. 18 yıllık tecrübesi ile PRF MAKİNE size en doğru makineyi seçmenizde yardımcı olacak veaklınızdaki tüm soruları cevaplayacaktır.

PRF Makine > Laminasyon & Kaplama Makineleri

Dilimleme Makineleri

Sektörel alanda tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak, dilediğiniz özelliklere sahip Dilimleme Makineleri, PRF Makine garantisi ile sahip olabilir; istediğiniz model için teklif alabilirsiniz.